Гетманцев Данило Олександрович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

Результати анонімного письмового тестування -  79,5 балів

Результати практичного завдання - 82 бали

Загальний результат іспиту - 161,5 бал

 Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 655,5 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Має право на заняття адвокатською діяльністю з 2004 року.

З 2013 року працює на посаді професора кафедри фінансового права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, адвокат, почесний президент юридичної компанії Jurimex.

Досьє кандидата.

Зв’язки

Данило Гетманцев був помічником на громадських засадах у трьох скликаннях у колишнього нардепа-регіонала Володимира Сівковича.

Гетманцев Данило Олександрович був бізнес-партнером (заснували разом ТОВ “ЛОГЕС”, пізніше ліквідоване Гетманцевим) Антошко Оксани Теодорівни – матері колишньої судді Конституційного суду Сюзани Станік. Остання в 2007 році за інформацією СБУ, передала майно матері на суму понад 12 млн грн.

Статки

Данило Гетманцев має корпоративні права та є одним із співзасновників ТОВ “М.С.Л.” – оператора національних лотерей, на діяльність якого накладені санкції Президентом України за рішенням РНБО. “М.С.Л.” підозрюється у фінансуванні тероризму й працює на окупованих територіях. За даними Youcontrol ТОВ “М.С.Л.” має податковий борг у понад 2,5 млн грн.

Електронна декларація за 2015 рік.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про скасування висновку про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики і надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо нього.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу