Гаращенко Дмитро Русланович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Отримав менший за мінімально допустимий бал для анонімного письмового тестування

Результати анонімного письмового тестування - 52,5 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 2002 року, а на посаді судді Апеляційного суду Києва з 2011 року.

Причетність до корупції

Як пише «Радіо Свобода» суддя Апеляційного суду Києва Дмитро Гаращенко, якого допустили до конкурсу на посаду судді Верховного Суду, раніше фігурував у справі з хабарем. Справа про хабар є в судовому реєстрі. Випадок стався у 2009 році під час роботи Гаращенка на посаді судді Київського районного суду Одеси.

Як зазначається на веб-сайті «Радіо Свобода», згідно з поясненнями юриста комунального підприємства «Домоуправління №18», наданим під час слухань справи, він, перебуваючи в робочому кабінеті судді, нібито передав йому незаконну матеріальну винагороду в розмірі 200 доларів за прискорення розгляду судових справ. Також цей суддя розглядав судові справи, де однією зі сторін була державна компанія, тендери в якої вигравала фірма дружини цього судді.

«Схеми» також з’ясували, що ТОВ «Єй-Пі Інженірінг», де дружина судді Гаращенка Марина Гайду є співзасновником, часто перемагає у тендерах, які організовує «Укргазвидобування». Постачає на цю державну компанію різні прилади. А нещодавно отримала статус офіційного контрагента «Укргазвидобування» на 2017 рік. При цьому, її чоловік, розглядав справи, де однією зі сторін виступала саме компанія «Укргазвидобування».

Статки

У декларації за 2015 рік відсутні відомості щодо особи, яка надала судді у безоплатне користування квартиру у Києві загальною площею 46,5 кв. м.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу