Ганечко Олена Миколаївна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

за результатами співбесіди

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  87,75 балів

Результати практичного завдання - 92,5 бали

Загальний результат іспиту - 180,25 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 2005 року, а на посаді судді Київського апеляційного адміністративного суду з 2011 року.

Досьє кандидата.

Причетність до ухвалення сумнівних рішень

Як повідомляє видання «Українська правда», саме суддя Ганечко нібито відпустила з-під арешту пасинка олігарха Дмитра Фірташа Сергія Калиновського, який, заінформацією Генеральної прокуратури України, обвинувачувався в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень та вчиненні порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили загибель кількох осіб. За інформацією видання «Українська правда», ДТП, до якого, нібито, причетний Калиновський С. сталося ще у 2007 році, після чого, оскільки суд не дозволив узяти його під варту, Калиновському вдалося втекти до Ізраїлю. Як повідомляє ТСН, у вересні 2015 року його затримали у Києві.

Статки

Журналісти проекту «Слідство.інфо» звернули увагу на те, що у декларації за 2013 рік суддя Ганечко О.В. відмовилась повідомляти про дохід та кошти на банківських рахунках свого чоловіка Ігора Парубочого. Чолодік судді є маловідомим київським адвокатом. За місцем реєстрації ані цього адвоката, ані його фірму згадати не можуть, зате ім’я і телефон чоловіка судді фігурують у різних комерційних оголошеннях, зокрема, про продаж люксового позашляховика Porsche Cayenne та будинку за 300 тис. доларів. Звідки гроші на все це, Парубочий відмовився повідомити.

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

За інформацією з веб-сайту «Логос Україна» батько судді Ганечко (Ганечко Микола Миколайович) у 1993 року призначений на посаду прокурора Шевченківського району м. Києва. За повідомленням Асоціації платників податків України у 2015 році Ганечко М.М. звільнився за власним бажанням. Цікаво, що Ганечко О.М. була вперше призначена на посаду судді Шевченківського районного суду м. Києва.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку про невідповідність - винесення сумнівних рішень, які спричинили суспільний резонанс; невідповідність статків та витрат задекларованим доходам; некоректне та неповне внесення інформації в декларації. 

Пояснення судді Ганечко Г.О. до інформації, викладеної у довідці.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу