Франтовська Тетяна Іванівна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

Не рекомендована до призначення Вищою радою правосуддя

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  69,75 балів

Результати практичного завдання - 89 балів

Загальний результат іспиту -  158,75 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–777,5 бали

Кандидат на посаду судді касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду 

Працює суддею з 1996 року, а на посаді судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з 2011 року.

Досьє кандидата.

Статки

У декларації за 2015 рік вказано про наявність на праві власності квартири загальною площею 82,40 кв. м. При цьому вартість такого майна на дату набуття (2015 рік) вказана у розмірі 15 грн.

Зв’язки

Відповідно до декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки чоловік судді (Франтовський М.М.) працював прокурором Житомирської області з 2007 по 2011 рік, а також прокурором Донецької області березня 2014 року по лютий 2015 року. Донька судді (Франтовська Ю.О.) зробила кар’єру з помічника прокурора Печерського району м. Києва до прокурора відділу розгляду депутатських звернень і запитів управління організації прийому громадян та розгляду звернень Генеральної прокуратури України. Зять (Ходаківський М.П.), пропрацювавши у Генеральній прокуратурі України у період з 2010 по 2013 рік, став суддею Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська, де працює на сьогоднішній день. Син чоловіка (Франтовський Є.М.) працює начальником відділу у прокуратурі м. Києва з 2015 року, невістка чоловіка (Франтовська О.Є.) – прокурором відділу розгляду звернень громадян управління організації прийому громадян та розгляду звернень Генеральної прокуратури України.

Згідно із відомостями з веб-сайту «Політрада» чоловіка судді, Миколу Франтовського, називають «лісовим королем Житомирщини» та пов’язують його ім’я із покриванням великих нелегальних заготівельників лісу. Крім цього, згідно із інформацією із веб-сайту ТСН у січні 2015 року прокурор Франтовський М.М. отримав статус учасника бойових дій. Примітно, що Міжвідомча комісія надання статусу учасника бойових дій в зоні АТО не змогла з першого разу проголосувати «за» надання цього статусу Франтовському через брак голосів.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку про невідповідність - ухвалення сумнівних рішень.

 

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу