Федотов Ігор В’ячеславович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами співбесіди

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  81,75 балів

Результати практичного завдання - 95,5 балів

Загальний результат іспиту - 177,25 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 2003 року, а на посаді судді Київського апеляційного адміністративного суду з 2010 року.

Досьє кандидата.

Статки

Згідно із декларацією за 2015 рік, суддя Федотов І.В., його син Федотов В.І. та дружина Кувшиннікова Ю.С. володіють готівковими коштами на суму 121,3 тис. доларів та 405 тис. грн. Крім того, у судді Федотова І.В. у власності автомобіль Toyota Highlander, а у його сина Федотова В.І. – BMW K1600GTL. Також суддя володіє наручним годинником Ulysse Nardin та мисливським нарізним карабіном Блазер R-8.

У декларації за 2015 рік суддя Федотов І.В. зазначив право користування квартирою у м. Києві площею 87,55 кв. м з 2009 року, однак у декларації за 2013 рік Федотов І.В. про це не згадав.

Додатково

За даними видання «Судебно-юридическая газета» 11 травня 2016 року суддя Федотовпройшов всі етапи атестації. У 2012-2015 рр. суддя розглянув понад 12 тис. справ. З них 106 рішень судді було скасовано. За результатами тестування суддя визнаний здатним працювати суддею. Основна увага у членів колегії ВККС викликали факти біографії судді. До 2002 року суддя жив в Росії. Служив військовим інженером до виведення колишніх радянських військ з Німеччини на початку 1990-х рр. в Східній Німеччині, а потім в Хабаровському краї РФ і Підмосков’ї. У 1999 році Ігор Федотов закінчив військовий ВНЗ в РФ і став юристом. Він працював в Білогірському гарнізонному військовому суді, в Амурській області Росії. На питання членів ВККС, яким же чином він опинився в армії України, суддя відповів, що звільнився з армії РФ в 2002 році і приїхав в Україну, де став на військовий облік. А вже в серпні 2003 року Ігор Федотов став військовим суддею Черкаського гарнізону. За його словами, сприяння йому надали тодішній голова Верховного Суду України та Міністерство оборони України, оскільки Міністерство оборони тоді потребувало кваліфікованих кадрів. Громадянином України суддя став в тому ж 2003 році.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основна причина висновку - не дотримання встановлених законом обов’язків щодо правдивого декларування свого майна.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу