Дунаєв Сергій Олександрович

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування – 81

Результати практичного завдання – 33

Загальний результат іспиту – 114

ВИБУВ З КОНКУРСУ

 • Оцінка доброчесності

  Причетність до ухвалення сумнівних рішень

  Як повідомляє “Громадське” та вбачається з реєстру судових рішень, суддя Дунаєв ухвалив рішення про застосування відносно Андрія Карпенка, який пов’язаний із ТОВ “Сміла Енергоінвест” запобіжного заходу у вигляді особистої поруки народного депутата Івана Фурсіна.

  За інформацією “Громадське” через заборгованість ТОВ “Сміла Енергоінвест” перед НАК “Нафтогаз” у м. Сміла Черкаської області виникли проблеми, пов’язані із відсутністю опалення у місті. На думку правоохоронців, частина коштів, які надходили за теплопостачання від споживачів нібито не були сплачені за використаний газ, а були розтрачені.   

  Вищевказане рішення викликало обурення у смілянських активістів, які  разом із представниками партії «Національний корпус» та «Свободи», заблокували виходи з суду, щоб не дати Карпенку вийти.

  У подальшому ухвалу слідчого судді Дунаєва було скасовано Апеляційним судом Черкаської області та застосовано до Карпенка запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 5 млн 286 тис грн.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Вищого антикорупційного суду України інформація з достовірних відкритих джерел про прийняття кандидатом рішення за наявності обґрунтованих сумнівів у дотриманні загальних принципів справедливості, неупередженості та об’єктивності під час судового розгляду є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію непричетності до ухвалення сумнівних рішень.

   

  Непрозорість статків

  У декларації за 2015 рік зазначено, що на праві власності з 2012 року у дружини судді перебуває автомобіль Тойота RAV4. Проте, у декларації за 2014 рік відомості про даний автомобіль відсутні.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про ознаки приховування статків родичів є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію відповідності стилю життя задекларованим доходам та прозорості статків.

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  2007 – Національна юридична академія України імені Ярослава Мудрого.

   

  Кар’єра:

  2015 – т.ч. – суддя Придніпровського районного суду міста Черкаси.

  2013-2015 – суддя  Ровеньківського міського суду Луганської області.

  2007-2013 – робота на посадах (помічник судді, керівник апарату суду) Стахановського міського суду Луганської області.

   

  Зв’язки:

  Згідно з декларацією родинних зв’язків кандидата за 2013-2017 роки:

  1. Дунаєва (Куксенко) Вікторія Сергіївна (дружина) – 2011-2016 помічник судді Апеляційного суду Луганської області, 2016 – т.ч. помічник судді Черкаського районного суду Черкаської області.

   

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2014 рік

  Декларація за 2015 рік

  Декларація за 2016 рік

  Декларація за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

  Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

  Декларація доброчесності 2016 рік

  Декларація доброчесності 2017 рік

 • Додаткова інформація

  1) Згідно декларації за 2017 рік суддя Дунаєв Сергій Олександрович отримав подарунок у негрошовій формі (половина квартири 132,2 м.кв. у м. Черкаси – 1122750 грн) від громадянина України Дунаєва Олександра Валентиновича (ймовірно батько судді).

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу