Дроботова Тетяна Борисівна

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  75,75 балів

Результати практичного завдання - 77,5 балів

Загальний результат іспиту - 153,25 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 739,58 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1997 року, а вже у 1998 році була призначена на посаду судді Вищого господарського суду України.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

Відповідно до реєстру судових рішень суддя Дроботова Т.Б. була головуючою у складі колегії суддів, які відмовили задовольнити касаційну скаргу Київської міської ради, тим самим обов’язавши її укласти з ТОВ «Докас» договір оренди ділянки площею 0,23 га на перетині вул. Стрілецької та пров. Георгіївського, 9/11 (знаходиться поблизу брами Заборовського, західного парадного в’їзду до резиденції київських митрополитів на території Софійського собору) для будівництва багатоповерхового будинку. За інформацією із веб-сайту «Наші гроші» подібне будівництво створює навантаження на підземні комунікації і підвищує рівень ґрунтових вод, які можуть піднятися на 2,6 м і деформувати споруди «Софії».

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Відповідно до декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки син – Дроботов Сергій Анатолійович, підполковник, заступник начальника служби Департаменту оперативного забезпечення охорони Управління державної охорони України з 2014 року. Падчерка, дочка чоловіка від попереднього шлюбу – Іщенко Ірина Анатоліївна, суддя Господарського суду АР Крим, звільнена за порушення присяги в 2016 році, на даний момент є суддею підпорядкованого окупантам Арбітражного суду Республіки Крим, прийняла рішення про стягнення з українського “Приватбанку” понад 12 млрд рублів на користь російського “Фонду захисту вкладників”. Чоловік падчерки – Іщенко Ілля Вікторович, з 2009 року суддя Сімферопольського районного суду АР Крим, один з 276 суддів щодо яких Генеральною прокуратурою винесено повідомлення про підозру у державній зраді.

За інформацією, що оприлюднена на веб-сайтах інтернет-видань «Сегодня.ua» та «Комсомольская правда», син судді (Дроботов С.А.) може бути причетний до загибелі у 2009 році літньої жінки Лавріненко Н.П., яка сталася в затоці річки Десенка, неподалік села Троєщина, у Деснянському районі міста Києва внаслідок того, що моторне судно «МАХUМ 1800-МХ», яким, нібито, керував Дроботов С.А., на шаленій швидкості протаранило дерев’яний човен, в якому знаходилися загибла та її чоловік Лавріненко М.С. За вказаним фактом було відкрито кримінальну справу, однак, як зазначають вказані видання з посиланням на потерпілих, працівниками правоохоронних органів відразу вчинялися дії, спрямовані на затягування слідства.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку про невідповідність - порушення принципу незалежності судді; некоректне та неповне внесення інформації в декларації.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу