Демидова Алла Маркіянівна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

за результатами співбесіди

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  63,75 балів

Результати практичного завдання - 78 балів

Загальний результат іспиту - 141,75 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1999 року, а на посаді судді Вищого господарського суду України з 2009 року.

Досьє кандидата.

Причетність до корупції

Перебуваючи на посаді судді Господарського суду м. Києва, двічі розглядала справи щодо дочірніх підприємств Державної компанії «Укрспецекспорт». У першому випадку вирішила стягнути на користь дочірнього підприємства понад 1,2 млн грн, а в другому – в 2008 році залишила без розгляду позов військового прокурора Західного регіону України до дочірнього підприємства Державної компанії «Укрспецекспорт» на суму близько 300 тис. дол. США.

Як з’ясувалося із декларації за 2015 рік, чоловік судді (Цьоменко В.Г.) працює у Державній компанії «Укрспецекспорт». При цьому річна заробітна плата становить 235 132 грн (19,5 тис. грн в місяць), що свідчить про високу посаду Цьоменка у Державній компанії “Укрспецекспорт”.

Статки

За версією програми Радіо Свобода «Схеми» суддя увійшла до п’ятірки суддів-мільйонерів в ВГСУ у 2013 році. Згідно із декларацією за 2015 рік подружжя має суттєві грошові активи в готівці: 520 000 грн, 60 000 доларів і 8 000 євро.

Зв’язки

Відповідно до електронної декларації судді її чоловік – Цьоменко Володимир Григорович, працює в Державній компанії “Укрспецекспорт”.

Відповідно до декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки племінник – Демидов Владислав Олександрович, суддя Господарського суду міста Києва з 2014 року.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку про невідповідність - некоректне та неповне внесення інформації в декларації; винесення рішень за наявності конфлікту інтересів; порушення принципу незалежності судді.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу