Червинська Марина Євгенівна

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  72,75 балів

Результати практичного завдання - 78,5 балів

Загальний результат іспиту - 151,25 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–732,25 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 1994 року, а на посаді судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з 2011 року.

Досьє кандидата.

Статки

Як вбачається з декларації за 2015 рік судді Червинській М.Є. Деснянською районною в місті Києві державною адміністрацією у 2015 році було надано у користування квартиру площею 80,3 кв.м. Згідно повідомленням про суттєві зміни у декларації у користування суддею було отримано дохід від відчуження нерухомого майна у розмірі 1 660 000,00 грн. Примітно, що з вказаних документів випливає, що суддею було продано квартиру, яка знаходиться на окупованій території у м. Донецьку.

Зв’язки

Згідно із декларацією родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки син судді, Гасан Нікіта Олегович, працює старшим консультантом в управлінні правової експертизи у Конституційному Суді України, а сестра, Червинська Ніла Євгенівна, працює нотаріусом.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку - недотримання встановлених законом обов’язків щодо правдивого декларування майна.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу