Челюбєєв Євгеній Вікторович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

Результати анонімного письмового тестування -  62,25 балів

Результати практичного завдання - 75 балів

Загальний результат іспиту -  137,25 бали

 Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–635 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді судді Дзержинського міського суду Донецької області з 2006 року.

Досьє кандидата.

Статки

В електронній декларації 2015 року відсутні відомості про наявність у судді права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

Додатково

У 2013 році ВККС відмовилась рекомендувати перевести суддю до Апеляційного суду Донецької області.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

Лист кандидата до Верховного Суду для Руху ЧЕСНО

РОЗ’ЯСНЕННЯ

Я, Челюбєєв Є.В. є кандидатом на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду.

Прочитавши на Вашому сайті статтю про антирейтинг кандидатів, побачив в списках і своє прізвище.

Вважаю за потрібне відреагувати на це.

Я не знаю, з яких причин Ви мене включили в цей список, але зважаючи на інформацію, яку Ви виклали про мене, можу тільки здогадуватися.

Якщо все ж таки, я потрапив в цей антирейтинг тільки через те, що не зазначив об’єкти нерухомості, то повідомляю наступне.

З моменту народження і до наступного часу, за виключенням певних періодів життя, я проживав в квартирі за адресою, яку зазначив в декларації в розділі 2. Ця квартира належить моїм батькам, які після мого весілля дозволили мені та дружині, а зараз і моїм донькам проживати в ній. Самі батьки переїхали до діда та баби, де і проживають зараз. Причому батьки дозволили користуватися цією квартирою безкоштовно без укладання будь-яких договорів та угод. Я тільки сплачує комунальні послуги.

Це і вплинуло на той факт, що я не зазначив цю квартиру в електронній декларації. Е-декларування було введено в України вперше, дуже мало було роз’яснень з приводу її заповнення.  Але, якщо я помилився, я впевнено можу сказати, що це було зроблено не свідомо, а через невірне трактування положень розділу 3 цієї декларації. Можу зазначити, що квартира, в якій я проживаю з дружиною та двома доньками є трикімнатною, загальною площею 66,0 кв.м. Останній раз ремонт в квартирі проводився на протязі 2005-2006 років, до мого призначення на посаду судді. Я в будь-який момент можу надати можливість оглянути квартиру, щоб громадськість переконалася в моїх словах, що мені нічого приховувати.

Що стосується відмови в переведенні до Апеляційного суду Донецької області в 2013 році можу повідомити, що я не знаю причин відмови. Якщо б у мене мався протокол засідання Вищої кваліфікаційної комісії суддів, то я б зміг довести Вам, що на перший погляд підстав для такої відмови не було. Всі мої показники роботи та характеристики, на думку доповідача, були на достатньому рівні. У доповідача до мене не було жодних запитань.

Тому можу припустити, що підставою для такої відмови була думка колишнього голови Апеляційного суду Донецької області Лісової В.І. про те що,  мені треба почекати. А я, незважаючи на її думку, все ж таки звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії України із відповідною заявою.

 Також хочу довести до Вашого відома, що вже більше 10 років я працюю в Дзержинському міському суді Донецької області, який розташований в м. Торецьку Донецької області. Наше місто знаходиться на лінії розмежування.

Незважаючи на постійні обстріли міста, я жодного дня не припиняв роботу, продовжую віддано працювати, розуміючи важливість здійснення правосуддя в регіоні, де люди, чи не кожного дня потерпають від наслідків бойових дій. За роки моєї праці мені не соромно дивитися людям в очі за жодне з прийнятих рішень.

Мною розглядаються кримінальні провадження за злочини проти основ національної безпеки України, що створює небезпеку для мене та членів моєї сім’ї.

Тому дуже прикро було побачити себе серед антирейтингу кандидатів, людину, яка присягнула Українському народові та чесно і сумлінно виконує свої обов’язки.

Прошу Вас об’єктивно поставитися до наданих пояснень та змінити свою думку щодо мене.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу