Бринцев Олексій Васильович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  76,5 балів

Результати практичного завдання - 61,5 балів

Загальний результат іспиту - 138 балів

   Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 680 балів

Кандидат на посаду судді касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді судді господарського суду Харківської області  з 2008 року.

Досьє кандидата.

Статки

Доходи сім’ї Бринцевих у 2015 році склали 1 мільйон 23 тисячі 474 грн. Також суддя та його дружина мають заощадження на суму 950 тисяч гривень готівкою (включаючи євро).

Також у декларації Олексія Васильовича Бринцева значиться квартира площею 145,6 кв.м, проте на праві власності декларанту належить 50% (17%даної нерухомості суддя отримав у 2000 році, ще 17 у 2004 і ще 17 у 2014 році). Виявляється, дана квартира знаходиться у спільній частковій власності Бринцева та Маслій Олени Василівни (імовірно, сестри судді), що є прокурором Куп’янської міжрайонної прокуратури прокуратури Харківської області. Маслій Денис Костянтинович, чоловік Маслій Олени, керівник підрозділу регіональної прокуратури Харківської області.

Зв’язки

Ймовірно, що батько  судді – колишній заступник Голови Конституційного Суду України (2007-2010 рр.), екс-голова Апеляційного суду Харківської області Бринцев Василь Дмитрович, що входить до чорного списку осіб, котрим заборонено в’їзд до країн Європи та США. Василь Дмитрович склав повноваження судді Конституційного Суду у 2015 році. Бринцев-старший був одним із суддів КС, які в 2010 році визнали законним конституційний переворот, скасувавши Конституцію 2004 року і наділивши Януковича незаконними повноваженнями.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку про невідповідність - повідомлення неповних відомостей в Декларації родинних зв’язків, невідповідність майна задекларованим доходам, чисельні візити до Російської Федерації протягом останніх двох років.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу