Брегей Роман Іванович

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування – 81

Результати практичного завдання – 69

Загальний результат іспиту – 150

Остаточний результат – 710

ВИБУВ З КОНКУРСУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПІДСУМКОВОГО РЕЙТИНГУ

 • Оцінка доброчесності

  У відкритих джерелах не було знайдено інформацію, яка б відповідно до методології ЧЕСНО. Фільтруй суд! прямо чи опосередковано свідчила про порушення кандидатом критеріїв доброчесності.

 • Біографічна довідка

  Біографічна довідка

  Освіта:

  Харківський університет внутрішніх справ.

  Кар’єра:

  2011 – т.ч. – суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду;

  2006-2011 – суддя Компаніївського районного суду Кіровоградської області (2011 – обраний безстроково).

  2000-2006  служба в органах внутрішніх справ на посадах слідчого, старшого слідчого Ленінського ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області.

  Зв’язки:

  Згідно з декларацією родинних зв’язків за 2011-2017 роки:

  1. Воєвода-Брегей Мирослава Петрівна (дружина) – з 2011 року є приватним нотаріусом Кропивницького міського нотаріального округу;
  2. Воєвода Світлана Миколаївна (теша) – з 1999 року є приватним нотаріусом Голованівського районного нотаріального округу;
  3. Голобородько Ігор Ярославович (двоюрідний брат дружини) – з 2006 по 2012 рік обіймав посаду старшого інспектора міграційного контролю та слідчого Красноармійського МРВ ГУ УМВС України в Донецькій області;
  4. Осетрова Яна Олександрівна (дружина двоюрідного брата дружини) – з 2010 року по теперішній час помічник начальника Покровського МВ ГУ НПУ  в Донецькій області.

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2013 рік

  Декларація за 2014 рік

  Декларація за 2015 рік

  Декларація за 2016 рік

  Декларація за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків за 2011-2016 роки

  Декларація родинних зв’язків за 2011-2017 роки

  Декларація доброчесності 2016 рік

  Декларація доброчесності 2017 рік

 • Додаткова інформація

  Участь в інших конкурсах:
  Брав участь в конкурсі на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду, однак вибув з конкурсу, отримавши менший за мінімально допустимий бал за результатами іспиту (119 балів).

  Брегей Роман Іванович оскаржив рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 29 березня 2017 року №23/зп-17, яким були допущені до наступного етапу кваліфікаційного оцінювання в межах конкурсу на посаду суддів касаційних судів у складі Верховного Суду конкурсанти, які за результатами кваліфікаційного іспиту не набрали мінімально допустимий бал за виконання практичного завдання (43 особи); сумарно за всі його етапи не набрали 157,50 балів (299 особи). Однак Вищий адміністративний суд України відмовив у задоволенні позову.

  Пояснення кандидата Брегея Р. І.

  Резонансні рішення:
  1) У 2013 році ВРЮ розглядала рекомендацію ВККС про внесення подання про звільнення судді Брегея Р. І. (за дії, вчинені на посаді судді Компаніївського районного суду Кіровоградської області) за порушення присяги та прийняла рішення відхилити таку рекомендацію. Підставою для вказаної рекомендації ВККС щодо звільнення судді став тривалий розгляд суддею справи про лікарську недбалість стоматологів, внаслідок якої, за версією слідства, загинула 24-річна пацієнтка. Зокрема, за інформацією порталу “Закон і бізнес”, суддя Брегей Р. І. розглядав справу протягом 2 років і 3 місяців, призначив близько 30 судових засідань, лише третина з яких відбулась. Крім того, незадовго до спливу строку притягнення обвинувачуваних до відповідальності, суддя призначив експертизу, яка призвела до ще більшого затягування процесу. Журналісти порталу також повідомили, що дружина судді Брегея Р.І. нібито лікувалась у стоматологів, справу яких він розглядав, а після завершення цього лікування суддя заявив самовідвід. Інший суддя завершив розгляд цієї справи після 6 судових засідань, однак, строк притягнення обвинувачуваних до відповідальності, на той момент, уже сплив.

  Однак, Вища рада юстиції відмовила у задоволенні рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення судді Брегея Р. І., визнавши його необґрунтованим. Підстави для такої відмови наведені у поясненні судді.

  Пояснення кандидата Брегея Р. І.

  Інша інформація:

  1) У деклараціях суддя декларує подарунки у грошовій формі, зокрема у 2015 році загальною сумою 25000 грн; у 2016 – 25000 грн;  у 2017 – 50000 грн.

  2) За інформацією з сайту “АКУЛАMEDIA”, суддя Брегей у серпні 2016 року долучився флеш-мобу в соціальній мережі Фейсбук, що має назву “Я не боюсь виправдати людину”. Суть ініціативи полягає в тому, щоб судді публікували виправдувальні вироки, в тому числі скасовані, на своїх сторінках в соцмережах, посилаючись на державний реєстр судовий рішень.

  3) Як повідомляється на  сайті інтернет-видання “Гречка”, суддя Брегей звернувся до Ради суддів України з вимогою захистити свої права, які, на його думку, порушив голова Кіровоградського окружного адміністративного суду Мирошниченко В.С., а саме, умисно не запросив його на збори суддів, на яких обирали керівника суду. Однак, як випливає з листа, суд, визнавши протиправною бездіяльність голови суду щодо сповіщення, відмовився відновити порушене право, мотивуючи це тим, що такі спори у судах не розглядаються.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу