Бородовський Станіслав Олександрович

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування – 78

Результати практичного завдання – 75

Загальний результат іспиту – 153

Остаточний результат – 699

ВИБУВ З КОНКУРСУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПІДСУМКОВОГО РЕЙТИНГУ

 • Оцінка доброчесності

  Непрозорість статків

  1) ​Відповідно до висновку Громадської ради доброчесності, що підтверджується інформацією з досьє кандидата, в майнових декларація Бородовського С.О. за 2009-2010 роки відсутня інформація про отримані ним доходи у звітний період. Натомість у матеріалах досьє вказано, що у зазначений період кандидат працював на посаді доцента кафедри цивільного права юридичного факультету Прикарпатського національного університету ім. Стефаника, а також представляв інтереси підприємств та фізичних осіб за довіреністю у судах. Як зазначено у висновку, вказане дозволяє стверджувати, що в період з 2009 по 2010 Бородовський С.О. отримував дохід, проте він не був відображений у деклараціях. З огляду на це виникають сумніви у достовірності відомостей щодо доходів у майнових деклараціях кандидата.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про ознаки приховування статків кандидата є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію відповідності стилю життя задекларованим доходам та прозорості статків.

  Порушення прав людини

  Як зазначається у висновку Громадської ради доброчесності, суддя Бородовський, розглядаючи цивільну справу, відмовив позивачу у задоволенні прохання особи викликати швидку допомогу після повідомлення про різке погіршення стану здоров’я. Лише після того, як особа почала втрачати свідомість, було оголошено перерву та викликано швидку допомогу. Однак, у судовому рішенні вищевказана ситуація відображена як перерва для ознайомлення з матеріалами справи. Окрім того, Громадська рада доброчесності звернула увагу на інші порушення: не забезпечення повної фіксації процесу технічними засобами, несвоєчасний початок судового засідання, невідповідності у тексті судового рішення тощо.

  Відповідно до методології перевірки доброчесності кандидатів на посади суддів Верховного Суду наявність інформації з достовірних відкритих джерел про порушення кандидатом правил суддівської етики, є індикатором, який може свідчити про порушення кандидатом критерію дотримання норм професійної етики.

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  2001 – Прикарпатський університет імені Василя Стефаника.

  Кар’єра:

  2014 –  по т.ч. – суддя Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області.

  2014 – по т.ч. –  робота у Львівському відділенні Національної школи суддів України.

  2012-2014 –  суддя Снятинського районного суду Івано-Франківської області

  2004-2011 –  робота в Прикарпатському юридичному інституті Львівського державного університету внутрішніх справ.

  Зв’язки:

  Згідно з декларацією родинних зв’язків кандидата за 2012-2017 роки:

  1. Бородовська Наталія Олександрівна (дружина) – 2010 по т.ч. приватний нотаріус Івано-Франківського міського нотаріального округу.

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2014 рік

  Декларація за 2015 рік

  Декларація за 2016 рік

  Декларація за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків судді за 2015-2016 роки

  Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2017 роки

  Декларація доброчесності 2016 рік

  Декларація доброчесності 2017 рік

  Висновок Громадської ради доброчесності про невідповідність  кандидата на посаду судді Верховного Суду Бородовського Станіслава Олександровича критеріям доброчесності та професійної етики

 • Додаткова інформація

  Участь в інших конкурсах:

  Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду у 2016-2017 рр, однак  за результатами кваліфікаційного оцінювання набрав 622,25 , що не дозволило йому увійти до списку 30 суддів, рекомендованих на призначення на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду.

  Брав участь у конкурсі на зайняття посади судді Вищого суду з питань інтелектуальної власності у 2018 році.

  Інша інформація:

  1) У 2005 році захистив кандидатську дисертацію у Харківському національному університеті імені В.Н. Каразіна.

  2) Теща, Чмир Галина Степанівна, з 1996 року  по т.ч. працює зав. відділенням судинної неврології Івано-Франківської обласної клінічної лікарні. У 2015 році отримала більше 2 929 080 грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу