Бондаренко Сергій Іванович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

Результати анонімного письмового тестування -  72 бали

Результати практичного завдання - 68 балів

Загальний результат іспиту - 140 балів

 Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–  582 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного цивільного суду в складі Верховного Суду

Працює суддею з 2001 року, а на посаді судді  Апеляційного суду Черкаської області з 2010 року.

Резонансні справи

Один з небагатьох суддів, хто публічно заявив про тиск на себе з боку керівництва ( а саме голови суду В. Бабенка). Причиною цьому було винесення Бондаренком рішення про відмову підприємству Фірташа – ПАТ”Азот”-  у виселенні вчителя з гуртожитку, що є службовим житловим приміщенням. Перед тим голова суду просив “подивитись” цю справу. Після винесення рішення голова суду викликає С.Бондаренка та відчитує його за таке рішення. Бондаренко С.І. записав цю розмову з головою суду. Суддя Бондаренко також  назвав цілу низку дій, що їх вчинив голова суду, з метою унеможливити виконання ним своїх обов’язків судді ( зокрема, він залишився без помічника, його доповідні записки не реєструвались канцелярією суду тощо). На захист судді, що не бажає “підкорюватись” свавіллю голови суду став Михайло Жернаков, Роман Куйбіда та Роман Маселко.  (Примітно, що сам Бабенко у відповідь звинувачує Бондаренка у заполітизованості та невідповідності кваліфікації судді).

Досьє кандидата.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Додатково

З відповіді Апеляційного суду Черкаської області на запит ГО Центр сприяння справедливому правосуддю, суддя Бондаренко не був у переліку, хто  надав згоду на надання автобіографічних відомостей.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу