Бондарчук Олег Володимирович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Отримав менший за мінімально  допустимий бал за результатами іспиту

Результати анонімного письмового тестування -  66 балів

Результати практичного завдання - 59 балів

Загальний результат іспиту - 125 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Працює помічником народного депутата Олега Осуховського (ВО “Свобода”) на платній основі. Має право на заняття адвокатською діяльністю з 2003 року. Подавав свою кандидатуру на членство у Вищій раді юстиції.

Народний депутат України Верховної ради 7-го скликання від ВО “Свобода” з березня по листопад 2014 року. В 2010-2014 роках – депутат Київської обласної ради, керівник фракції.

Зв’язки

Дружина (Христенко Олена Віталіївна) – приватний нотаріус.

Статки

Згідно з електронною декларацією набув у власність у лютому 2014 року житловий будинок у Києві загальною площею 627,3 кв. м задекларованої вартості 2,5 млн грн. Декларант також вказав у своїй власності дві квартири, земельну ділянку та гараж. Ще одна ділянка і недобудований житловий будинок перебуває у власності дружини.

Кандидат до Верховного Суду є власником двох Mercedes МЛ-350 2007 року випуску  та С-купе 2004 року випуску. Його дружина володіє автомобілем Porsche Cayenne 2008 року випуску.

Крім того, в декларації записані цінні годинники Jaeger Le Coultre та Blancpain у самого декларанта, та годинник Омега і ювелірні вироби Тіфані у його дружини.

Додатково

Співавтор законопроектів, що були прийняті Верховною Радою 7 скликання: Закон України “Про відновлення довіри до судової влади” та Закон України “Про очищення влади”.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу