Білик Наталія Володимирівна

Результати анонімного письмового тестування - 77,25 балів

Результати практичного завдання - 84 бали

Загальний результат іспиту - 161,25 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–801,5 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 2003 року, а на посаді судді місцевого Літинського районного суду Вінницької області з 2009 року. Голова суду.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

16 травня 2013 року рішенням №1294/дп-13 Вищої кваліфікаційної комісії суддів України суддю Білик притягнуто до дисциплінарної відповідальності та застосовано до неї дисциплінарне стягнення у вигляді догани. Підставою стало визнання суддею договору продажу державного майна без належного нотаріального посвідчення та всупереч наявному мораторію. ВККС у своєму рішенні наголосила на такому: “При ухваленні рішення суд першої інстанції не взяв до уваги наявність прямої заборони на реалізацію майна, що належить державі, визнав дійсним правочин, який порушує публічний порядок, так як спрямований на незаконне відчуження державного майна та заволодіння ним. Суд фактично визнав дійсним нікчемний правочин”.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу