Бережний Сергій Дмитрович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

Результати анонімного письмового тестування -  75,75 балів

Результати практичного завдання - 74 бали

Загальний результат іспиту - 149,75 балів

 Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–643,25 бали

Кандидат на посаду судді касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду

Працює суддею з 1993 року, а на посаді судді Апеляційного суду Хмельницької області з 2014 року. ДоцентХмельницького університету управління та права.

У 2013 році Указом Президента був переведений з апеляційного суду Хмельницької області до апеляційного суду Миколаївської області. У 2014 указом Президента його повернули на стару посаду до Хмельницької області.

У 2009 році захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата юридичних наук.

Досьє кандидата.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки син судді Бережний Костянтин Сергійович працює консультантом у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ, а другий – Бережний Денис Сергійович працює помічником адвоката. Невістка судді також працює у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ спеціалістом.

Дружина судді – Бережна Лілія Павлівна працює приватним нотаріусом у Хмельницькому міському нотаріальному окрузі. Адвокатською діяльністю у родині судді займаються його двоюрідні сестри, а сестра дружини судді працює мировим суддею Судового відділу №8 Нижнєкамського судового району Республіки Татарстан.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу