Батрин Олеся Василівна

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

Результати анонімного письмового тестування -  73,5 балів

Результати практичного завдання - 89,5 балів

Загальний результат іспиту - 163 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 690 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 2003 року, а на посаді Печерського районного суду міста Києва з 2010 року.

Досьє канидата.

Статки

Відповідно до електронної декларації за 2015 рік суддя Батрин О.В. не має власного житла. З 2010 року на праві користування їй належить кімната площею 10 кв. м та квартира площею 33,7 кв.м у м. Києві.

Резонансні справи

За даними інформаційного агентства «Українські національні новини» Олеся Батрин була слідчою суддею у справі щодо притягнення до відповідальності екс-регіоналів Олександра Єфремова та Михайла Чечетова за організацію голосування за диктаторські “закони 16 січня”. Суддя застосувала тримання під вартою з одночасним визначення застави для Єфремова О.С. – 3 654 000 гривень та Чечетова М.В. – 4 999 890 гривень.

За даними інтернет-видання «Українська правда» у лютому 2015 року суддя Батрин О. . заявила самовідвід у справі колишніх «беркутівців» Сергія Зінченка і Павла Амброськіна, обвинувачених у вбивствах 39 активістів Євромайдану.

За інформацією з веб-сайту «Еспресо.TV» у лютому 2015 року суддя Батрин О. не задовольнила заяву захисту народного депутата Ігоря Мосійчука про відвід слідчого судді Печерського райсуду Києва Володимира Карабаня, який, на думку захисту, мав конфлікт із підсудним.

За інформацією з веб-сайту газети «День» у травні 2016 року, після двох років і двох місяців розгляду справи, суддя Батрин О.В. відмовила задовольнити позов Головченка Гліба Олександровича до російського телеканалу «Первый канал» про спростування недостовірної інформації у сюжеті, в якому позивач став героєм фейкового відео про підготовку штурмових бригад для здійснення зміни влади в Україні під час протистоянь в Києві на Майдані Незалежності.

Додатково

За повідомленням Центру протидії корупції у 2015 році суддя Батрин О.В. була залучена у якості тренера для навчання детективів Національного антикорупційного бюро України.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було прийнято рішення про надання Вищій кваліфікаційній комісії суддів України інформації щодо кандидата.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу