Бащенко Сергій Михайлович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Отримав менший за допустимий бал за результатами іспиту

Результати анонімного письмового тестування -  57,75 балів

Результати практичного завдання - 42 бали

Загальний результат іспиту - 99,75 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду

Працює на посаді  судді Соснівського районного суду м. Черкаси з 2001 року.

Сумнівні рішення

За даними порталу Антена за 2003 рік, Бащенко начебто причетний до фальсифікації протоколів  судових засідань, за якими був розгляд справи за відсутності сторін процесу.

Як зазначають інтернет-видання CRIME та Первая Инстанция суддя Бащенко оштрафував підполковника податкової міліції за хабар у 30 тис. грн на суму майже в половину меншу –   18,7 тис. грн, взявши до уваги трьох дітей обвинуваченого як пом’якшуючу обставину.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Резонансні справи

Також Бащенко С.М. є в складі колегії, що розглядає  справу щодо резонансного вбивства журналіста-розслідувача і активіста Майдану Василя Сергієнка, смерть якого пов’язують із викривальною діяльністю журналіста.

Розглядав кримінальну справу щодо обвинувачення колишнього начальника управління Держкомзему в м. Черкаси А. Коверського. Останній в липні-серпні 2009 року нібито незаконно віддав в приватну власність землі лісового фонду, де планувалося будівництво лікарняного комплексу. Бащенко виправдав екс-регіонала Коверського через “відсутність” у його діях складу злочину. Апеляційний суд залишив в силі вирок суду першої інстанції. В свою чергу Вищий спеціалізований суд скасував обидва рішення та направив справу на новий розгляд в апеляційний суд. Наразі А. Коверський є депутатом обласної ради від Блоку П.Порошенко.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу