Балац Сергій Валерійович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами пленарного засідання

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування - 79,5 балів

Результати практичного завдання - 78 балів

Загальний результат іспиту - 157,5 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді судді Господарського суду міста Києва з 2003 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

Відповідно до реєстру судових рішень суддя Балац С.В. головував у складі колегії суддів, які відмовили визнати недійсними рішення Київської міської ради та договорів про передачу  земельної ділянки на вул. Гончара, 17-23 у Шевченківському районі м. Києва під будівництво житлового комплексу з приміщеннями громадського призначення та вбудованим паркінгом. Як повідомляєвидання «Українська правда», дане будівництво – скандальне і відбувається практично впритул до стін собору Софії Київської, що викликає занепокоєння в ЮНЕСКО.

Крім того, як зазначає адвокат Марина Соловйова, суддя Балац С.В. та інші судді, які передали під забудову території Пейзажної Алеї, Садиби Мурашка, по вул. Стрілецькій, 10/1, території скверів по вул. Гончара, 1-3 та Гончара, 1-5,  знехтували практикою Верховного Суду та порушили норми законодавства щодо охорони земель історико-культурного призначення

Статки

Відповідно до декларації за 2015 рік у липні 2014 року суддя та його дружина придбали квартиру площею 189,3 кв. м за майже 2 млн грн. При цьому, відповідно до декларації за 2014 рік дохід родини судді у цьому ж році склав 333 149 грн.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку - невідповідність способу життя Кандидата та членів його родини задекларованим доходам, а також ухвалення сумнівних рішень.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу