Бакуліна Світлана Віталіївна

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  86,25 балів

Результати практичного завдання - 91,5 балів

Загальний результат іспиту - 177,75 балів

Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання - 785,15 бали

Кандидат на посаду судді касаційного господарського суду у складі Верховного Суду 

Працює суддею з 1997 року, а на посаді судді Вищого господарського суду України з 2003 року.

Досьє кандидата.

Сумнівні рішення

Відповідно до реєстру судових рішень суддя Бакуліна С.В. була у складі колегії суддів, які відмовились визнавати незаконною передачу Київрадою земельної ділянки для будівництва офісно-житлового комплексу з приміщеннями соціально-громадського призначення та підземною автостоянкою у пров. Киянівському, 12-а у Шевченківському районі м. Києва. Незаконність рішень Київради оскаржувала до суду прокуратура. За інформацією видання «Українська правда», вказане будівництво здійснюється в межах центрального історичного ареалу міста на території архітектурного заповідника «Стародавній Київ» та не погоджувалося з секретаріатом ЮНЕСКО. За даними видання «Наші гроші» вказане будівництво пов’язане із оточенням екс-«регіонала» Володимира Зубика. Відповідно до реєстру судових рішень вищевказане рішення ВГСУ було скасоване рішенням Верховного Суду України.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки син (Бакулін О.Д.) працює секретарем судового засідання у Вищому господарському суді України.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основні причини висновку - порушення принципу незалежності судді,  не вчинення активних дій з метою припинення системного незаконного впливу на процеси розподілу справ.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу