Бабенко Костянтин Анатолійович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

Не допущений до кваліфікаційного оцінювання за результатами спецперевірки

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного суду

Працює суддею з 2003 року, а на посаді судді Київського апеляційного адміністративного суду з 2008 року.

Статки

У декларації за 2013 рік суддя не вказав інформацію про доходи та майно своєї родини, зазначивши, що вони не дали дозволу на оприлюднення такої інформації.

Згідно з декларацією за 2015 рік, суддя володіє десятьма земельними ділянками, шість з яких набуто за загальною вартістю 9913 грн. Крім того, у власності судді знаходиться житловий будинок. Дочка судді, Бабенко Наталія Костянтинівна, володіє двома квартирами у Києві площею 215,5 кв.м та 149,5 кв.м. У власності дружини судді, Бабенко Наталії Костянтинівни, знаходяться будинок площею 138 кв.м, квартира площею 75 кв.м у Кривому Розі та квартира в Росії площею 31 кв. м, а також автомобілі: Mercedes-Benz GL 320 CDI 2008 року випуску, Lexus RX 400H 2008 року випуску, Toyota RAV4 2006 року випуску. Крім того, дружина судді є учасником двох юридичних осіб: приватного підприємства «Аміда-Крим» та товариства з обмеженою відповідальністю «Спільне українсько-російське підприємство «Промторгінвест-компані».

На веб-сайті «Prosud» зазначається, що дружина судді, Бабенко Наталія Костянтинівна, є власником приватного підприємства «Аміда-Крим», яке зареєстроване у місті Алушта Автономної республіки Крим. Після окупації Криму, зазначене підприємство не було перереєстроване в Україні. Більше того, як зазначається на вказаному сайті, дане підприємство було вже зареєстроване у відповідності до законодавства Російської Федерації.

За інформацією, що оприлюднена на веб-сайті «Prosud», донька судді у віці 16 років набула у власність квартиру на Печерську площею 215,4 кв.м. (вартість подібної квартири, як зазначає автор статті, стартує від 540 тис. доларів). Окрім того, донька додатково набула у власність у віці 16 років квартиру площею 149,5 кв.м у новобудові на Позняках.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу