Алєйніков Володимир Олександрович

ВИБУВ З КОНКУРСУ

за результатами підсумкового рейтингу

НЕГАТИВНИЙ ВИСНОВОК ГРД

Результати анонімного письмового тестування -  75,75 балів

Результати практичного завдання - 76,5 балів

Загальний результат іспиту - 152,25  балів

  Загальний бал за результатами кваліфікаційного оцінювання–  727 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді судді Центрального районного суду міста Миколаєва з 1999 року.

Досьє кандидата

Сумнівні рішення

За інформацією порталу “novosti-n”, у 2014 році нібито переглянув вирок міліціонеру Олександру Фартушному, який жорстоко побив двох студентів, внаслідок чого вони отримали тяжкі травми. Попереднім вироком суду О. Фартушного було засуджено до чотирьох років позбавлення свободи та штрафу. Суддя Алєйніков засудив О. Фартушного до 326 днів позбавлення свободи, але, оскільки протягом цього строку О. Фартушний перебував у СІЗО ще до судового засідання, то після судового засідання він фактично опинився на свободі. Згодом, як повідомляє Прокуратура Миколаївської області, Апеляційний суд Миколаївської області скасував вирок судді Алєйнікова.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Порушення прав людини

Як повідомляє портал “Преступности нет”, у справі за обвинуваченням у хабарництві депутата місцевої ради суддя Алєйніков заборонив журналістам зйомку під час відкритого судового засідання. На порталі опубліковано відео, яке демонструє неетичну поведінку судді під час судового засідання. На аргументи журналістів про те, що згідно із чинним законодавством, вони мають право на фіксування процесу і роблять це в інтересах громадськості, суддя заявив, що такого суб’єкту як “громадскість” немає, а тому і права у громадськості на фіксування судового процесу також немає. Крім того, за переконанням судді, депутат місцевої ради не є публічною особою в залі суду, оскільки тут він обвинувачуваний йінтерес до нього, як до публічної особи, є невиправданим.

Рішення  ГРД

За результатами розгляду справи кандидата Громадською радою доброчесності було затверджено висновок про невідповідність кандидата критеріям доброчесності та професійної етики. Основна причина негативного висновку - порушення прав людини, неетична поведінка на судовому засіданні.

 

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу