Ахтирська Наталія Миколаївна

Інформація щодо участі кандидата у конкурсі

Проміжні результати:

Результати анонімного письмового тестування – 84

Результати практичного завдання –  33,5

Загальний результат іспиту – 117,5

ВИБУЛА З КОНКУРСУ

 • Оцінка доброчесності

  У відкритих джерелах інформації інформації, яка б прямо чи опосередковано свідчила про порушення кандидатом критеріїв доброчесності  відповідно до методології ЧЕСНО. Фільтруй суд! знайдено не було.

 • Біографічна довідка

  Освіта:

  1991 – Українська юридична академія ім. Ф. Е. Дзержинського.

  Кар’єра:

  З 2012 – т.ч. – доцент кафедри правосуддя юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

  2010 – доцент кафедри криміналістики юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

  2004-2010 – трудова діяльність пов’язана з Академією суддів України, де перебувала на посадах завідувача кафедри загальнотеоретичних дисциплін, кафедри кримінального судочинства та першого проректора – проректора з навчальної та наукової роботи.

  2000-2004 – завідувач кафедри, професор Гуманітарного університету “Запорізький інститут державного та маніципального управління”.

  2002 – присвоєно вчене звання доцента.

  1999-2000 – завідувач кафедри кримінального процесу та криміналістики Запорізького інституту державного та муніципального управління.

  З грудня 1999 – майор міліції, начальник кафедри криміналістики та кримінального процесу Запорізького юридичного інституту МВС України.

  Жовтень-Грудень 1999 – вчений секретар Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності Академії правових наук України.

  1991-1998 – асистент кафедри криміналістики Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого

  1986-1987 – працювала секретарем судового засідання Міловського районного народного суду Ворошиловградської області.

  Зв’язки:

  Відповідно до інформації з досьє кандидата, дочка Ахтирської Н.М. – Томас Жанна Юріївна (Ахтирська) працює в European Parliament.

  Офіційні документи щодо кандидата:

  Досьє

  Декларація за 2017 рік

  Декларація родинних зв’язків судді за 2013-2017 роки

  Декларація доброчесності 2017 рік

 • Додаткова інформація

  1) Відповідно до сайту «Судово-юридичної газети» Наталія Ахтирська з травня по жовтень 2018 року працювала національним експертом проекту Ради Європи (програма боротьби з корупцією) «Особливості судового розгляду кримінальних проваджень, пов’язаних з легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом» за контрактом. Викладала курс з питань антикорупційного законодавства в Академії державного управління при Президентові України (2016–2018 рр.). Періодично виступає незалежним консультантом у Агентстві США з міжнародного розвитку (USAID). Також Н. Ахтирська брала участь у розробці пропозицій до КПК щодо електронних доказів, обшуку, повноважень слідчого судді, надавала пропозиції до проекту закону «Про Вищий антикорупційний суд», а також про внесення змін до Закону «Про попередження торгівлі людьми». Готувала науково-експертний висновок щодо законопроекту «Про Вищий антикорупційний суд», науково-експертні висновки для НАЗК щодо застосування положень Закону «Про запобігання корупції», для ВССУ — з приводу призначення та проведення експертиз тощо.

  2)  1998 – захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: Криміналістична тактика: принципи та функції», (Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого).

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу