2 судді, що будуть проходити кваліфікаційне оцінювання 21 листопада, недоброчесні – аналіз ЧЕСНО. Фільтруй суд!

Вища кваліфікаційна комісія суддів України завершує процедури кваліфікаційного оцінювання суддів. Так, відповідно до затвердженого графіку проведення співбесід для завершення процедури первинного кваліфікаційного оцінювання, четверта група з двох суддів буде проходити кваліфоцінювання 21 листопада.

ЧЕСНО. Фільтруй суд! проаналізував цих 2 суддів відповідно до власної методології, та виявив порушення критеріїв доброчесності  у обох служителів Феміди.

Суддя Вишгородського районного суду Київської області Скарлат Олена Іванівна є суддею Майдану, причетна до ухвалення сумнівних рішень, а також порушила норми професійної етики.

Суддя Комсомольського районного суду міста Херсона Скрипнік Леонід Анатолійович причетний до порушення прав людини.

СПИСОК СУДДІВ, ЩО БУДУТЬ ПРОХОДИТИ КВАЛІФІКАЦІЙНЕ ОЦІНЮВАННЯ 21 ЛИСТОПАДА:
Скарлат Олена Іванівна
Скрипнік Леонід Анатолійович

Нагадаємо, що 9 листопада ВККС провела співбесіди з дев’ятьма суддями апеляційних судів для завершення процедури первинного кваліфікаційного оцінювання, двоє підтвердили здатність здійснювати правосуддя на кваліфоцінюванні. Також, 14 листопада ВККС провела співбесіди з сімома суддями апеляційних судів, двоє з яких не пройшли кваліфікаційне оцінювання. Також, 16 листопада ВККС провела співбесіди з одинадцятьма суддями апеляційних судів, восьмеро з яких підтвердили здатність здійснювати правосуддя на кваліфоцінюванні.

Рух ЧЕСНО збирає інформацію з відкритих загальнодоступних джерел та не стверджує про вчинення особою правопорушення або її вину. Висновки ЧЕСНО про причетність кандидатів до корупційних діянь, ухвалення сумнівних рішень є оціночними судженнями, що можуть не збігатися із офіційними рішеннями та висновками державних органів.