Очистити не можна помилувати – ЧЕСНО.Фільтруй суд! взяв участь у Гогольфесті

9-10 вересня активісти кампанії ЧЕСНО.Фільтруй суд! презентували ідеї судової реформи у містечку громадських ініціатив Growmada  на Гогольфесті.

Аби продемонструвати відвідувачам фестивалю ідею очищення судової системи, активісти ЧЕСНО.Фільтруй суд! грали разом із ними у символічний дартс. Потрапляючи у кульку, люди очищували судову систему від одного недоброчесного судді. Ця гра була успішно випробувана чеснівцями кілька тижнів тому під час фестивалю Західфест й цього разу була знову підтримана поціновувачами мистецтва, які відвідали зону громадських ініціатив Growmada.

Завітав на локацію ЧЕСНО.Фільтруй суд! також Майкл Щур, який активно підтримує ідеї судової реформи та згадував про неї неодноразово у минулому сезоні своєї передачі.

Під час Гогольфесту на локації ЧЕСНО.Фільтруй суд! відбулося символічне очищення судової системи від суддів-корупціонерів та інших недоброчесних служителів Феміди.

Експозиція ЧЕСНО.Фільтруй суд! була частиною соціального квесту, який був організований у межах зони громадських ініціатив.