Заруба Петро Іванович

Статус

Суддя суду з 23.01.2012

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
238978 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 238978 грн
Сім'ї
10320 грн
Інше: 10320 грн (дружина)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
15.65 кв.м
15.65 кв.м (25% квартири у спільній власності загальною площею 62.6 кв.м)
Сім'ї
85.79 кв.м
28.31 кв.м (33% квартири у спільній власності дружини загальною площею 85.8 кв.м)
29.17 кв.м (34% квартири у спільній власності сина загальною площею 85.8 кв.м)
28.31 кв.м (33% квартири у спільній власності у дочки загальною площею 85.8 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Toyota RAV4 2005 р.в. (у власності)

Освіта:

2004 — закінчив Національну академію державної податкової служби України у м. Ірпені за спеціальністю “правоохоронна діяльність”.

Суддівська кар’єра:

2012 — т.ч. — суддя Дарницького районного суду м. Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

Рішення ВРЮ внести подання Президентові України про призначення Заруби П. І. на посаду судді Дарницького районного суду міста Києва строком на п’ять років (22.10.2011)

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Резонансні справи

Згідно з даними статистичного аналізу, наданого "Українським центром суспільних даних" у "справах Автомайдану", суддя Заруба ухвалюв рішення, відповідно до яких після 21 лютого 2014 року закрив справи про адміністративні правопорушення відносно активістів Майдану.

 

Характеристика професійної діяльності

Як зазначається у рішенні ВРЮ про внесення подання Президентові України про призначення суддею, раніше обіймав посади головного спеціаліста відділу аналізу інформації Головного управління оборонного планування Генерального штабу Збройних Сил України та за сумісництвом завідувача науково-дослідної лабораторії №3 "Проблем фінансово-правової відповідальності" Науково-дослідного інституту фінансового права у Ірпені.

У 2007 році в Національній академії внутрішніх справ захистив дисертацію на здобуття наукового ступеню кандидат юридичних наук.

Як зазначається на сайті Сhesnosud.org, суддя Заруба вибув з конкурсу на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, тому що не був допущений до кваліфікаційного оцінювання за результатами спеціальної перевірки.


ЗМІ про суддю

Народный суд. Как люди без мантий и погон вершат человеческие судьбы

Сбившему в Киеве 18-летнего студента КИМО помощнику судьи дали 6,5 лет

Откровения городского судьи: о смертной казни, личных страхах и о самых распространенных делах.

Петро Заруба: багато лікарів можуть собі дозволити проводити досліди на хворими

Крупним планом: В Україні сформували суди присяжних

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу