Тарасюк Кристина Едуардівна

Статус

Суддя суду з 20.12.2003

Декларації
Данi за 2016 рiк
Кошти
Суддi
270000 UAH
Річний дохід
Суддi
247824 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 247824 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
8.33 кв.м
1 - (0% квартири у користуванні загальною площею 150 кв.м)
8.33 кв.м (12.5% квартири у спільній власності загальною площею 66.6 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
2
Автомобіль легковий Тойота РАВ 4 2013 р.в. (у користуванні)
Автомобіль легковий Шевроле Авео 2005 р.в. (у спільній власності)
Сім'ї
1
Автомобіль легковий Шевроле Авео 2005 р.в. (у спільній власності )

Суддівська кар’єра:

2003 – т.ч. – суддя Печерського районного суду м. Києва (з 2009 року обрана на посаду судді безстроково).

Зв’язки:

Згідно декларації родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

  1. Тарасюк Анатолій Васильович (колишній чоловік) – з 2012 по 2016 рік офіцер Служби Безпеки України.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Ухвалення сумнівних рішень

    1) Як зазначено на порталі “PROSUD”, суддя Тарасюк постановила ухвалу про обшук активіста Автомайдану через організацію нібито стеження за головою Голосіївського районного суду м.Києва Первушиною О.С. Однак, як зазначають активісти Автомайдану, саме цей член Автомайдану перебуваючи під будівлею Голосіївського районного суду, був свідком того, як до суду під’їхала Олена Первушина на незадекларованому авто, що й стало підставою для звинувачення активіста у переслідуванні судді.

    2) Як повідомляється на сайті “112 Україна”, суддя Тарасюк відмовила у задоволенні клопотання прокурора Донського про надання дозволу на отримання інформації по телефонним сполученням Януковича з російськими абонентами, з якими екс-президент зв'язувався безпосередньо під час розстрілів протестувальників.

  • Неетична поведінка

    Як зазначено на сайті “PROSUD”, в квартирі судді Тарасюк, згідно з рапортом начальника Головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю, суддя Кицюк, який ухвалив постанову про притягнення до відповідальності активіста Автомайдану, переховував свої речі, кошти та документи з метою недопущення їх арешту та вилучення в ході слідчих дій.   

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу