Плотницька Наталя Борисівна

Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
199752 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 199752 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
21.7 кв.м
21.7 кв.м (50% квартири у користуванні загальною площею 43.4 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
2
Автомобіль легковий Volkswagen Polo 2010 р.в. (спільна власність)
Автомобіль легковий Volkswagen Tiguan 2012 р.в. (спільна власність)

Суддівська кар’єра:

20132014 – суддя Господарського суду Полтавської області;

2014 – т.ч. – суддя  Господарського суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

  1. Плотніцький Борис Дмитрович (батько судді) – з 2012 року голова Львівського апеляційного господарського суду, раніше працював у Господарському суді Донецької області.
  2. Плотніцька Світлана Борисівна (сестра судді) – з 2014 року керівник апарату Одеського апеляційного господарського суду, раніше працювала на різних посадах у Вищому господарському суді України, Київському апеляційному господарському суді, Господарському суді міста Києва.

Офіційні документи відносно судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності судді за 2016 рік

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Характеристика професійної діяльності

Особа з таким самим ПІБ була помічником у народного депутата України від Партії регіонів 5-6 скликань Орлова Андрія Вікторовича.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу