Панасюк Олексій Георгійович

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
192211 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 192211 грн
Сім'ї
6288 грн
Інше: 824 грн (дружина) + 5464 грн (дружина)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
50.6 кв.м
50.6 кв.м (100% квартири у користуванні)

Освіта:

2004 – Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого.

Суддівська кар’єра:

2010 – т.ч. – суддя Деснянського районного суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

  1. Дубина Дар’я Георгіївна (сестра) – з 2011 року по теперішній час працівник апарату Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Непрозорість статків

    1) У декларації за 2015 рік зазначено, що судді та його дружині на праві користування належить квартира у м. Києві площею 50,6 кв.м з 2013 року. Проте у майновій декларації за 2014 рік жодних відомостей про цю квартиру не зазначено.

    2) У декларації за 2014 рік відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

Характеристика професійної діяльності

Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному порталі судової влади, до призначення на посаду судді Панасюк О. Г. працював з 2004 по 2005 рік у прокуратурі Дніпровського району м. Києва на посаді помічника прокурора та з 2005 по 2010 рік у Верховному Суді України (на посадах старшого консультанта та завідуючого секретаріатом Пленуму і Президії управління документального забезпечення та контролю).

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу