Кицюк Вікторія Сергіївна

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
252724 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 214179 грн
Інше: 18920 грн + 380 грн + 110 грн
Пенсія: 19135 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Сім'ї
161.1 кв.м
88.5 кв.м (100% квартири у користуванні у сина)
72.6 кв.м (100% квартири у користуванні матері)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий Wolksvagen Passat 2003 р.в. (у власності)
Сім'ї
1
Автомобіль легковий Toyota RAV-4 2010 р.в. (у користуванні матері)

Суддівська кар’єра:

20122013 – суддя Кіровського районного суду м. Донецька;

2013 – т.ч. – суддя Солом’янського районного суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларації родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

  1. Кицюк Віктор Петрович (чоловік судді з 2003 до 2015 року) – з 2012 року є суддею Печерського районного суду м. Києва, раніше працював суддею Жовтневого районного суду міста Харкова. У вересні 2017 року Вища рада правосуддя відмовила у внесенні подання про призначення судді безстроково.
  2. Кицюк (Цимбал) Людмила Петрівна (сестра колишнього чоловіка) – є працівником апарату Печерського районного суду м. Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Неетична поведінка

    За повідомленням Національної поліції України, у лютому 2017 року стався інцидент із суддею Кицюк, яка зупинила автомобіль посеред вузької вулиці і тим самим заблокувала рух в обидві сторони. Патрульний екіпаж, який проїжджав по цій ділянці дороги, зупинився, як і всі інші учасники руху. Суддю просили перепаркувати автомобіль поліцейські та водії, але вона проігнорувала прохання, не пред’явила на запит патрульних документи, та в результаті була затримана.

    За інформацією видання "Судово-юридична газета", суд визнав незаконними дії працівників патрульної поліції у частині застосування заходів фізичного примусу та наручників, проте, відмовився визнавати протиправними дії працівників патрульної поліції у частині притягнення судді до адміністративної відповідальності у вигляді попередження.

    У той же час слід відзначити, що на відеозаписі суддя ігнорує прохання прохання пред’явити документи та намагається покинути місце стоянки свого автомобіля, розмовляючи по телефону.

Характеристика професійної діяльності

Як вбачається із декларації за 2016 рік, суддя Кицюк є членом Асоціації правників України, Національної асоціації адвокатів України та Асоціації розвитку суддівського самоврядування.

Інша інформація:

1) У лютому 2017 року Національна поліція спробувала затримати суддю за порушення правил дорожнього руху. Після втручання голови Солом’янського суду суддю Кицюк відпустили, а Рада суддів вимагала від Нацполіції пояснень щодо спроби її затримання.

2) У інтерв’ю суддя зазначила, що немає необхідності проводити тотальну атестацію суддів.


ЗМІ про суддю

Суддя Кицюк про інцидент з поліцією: Я не можу себе розмежувати на роботі і в побуті

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу