Катющенко Віта Петрівна

Декларації
Данi за 2016 рiк
Кошти
Суддi
100000 UAH
Сім'ї
200000 UAH
Річний дохід
Суддi
262417 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 252675 грн
Страхові виплати: 9742 грн
Сім'ї
19713 грн
Пенсія: 19713 грн (мати)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
23.3 кв.м
23.3 кв.м (50% квартири у спільній власності загальною площею 46.6 кв.м)
Сім'ї
23.3 кв.м
23.3 кв.м (50% квартири у спільній власності мати загальною площею 46.6 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий SUBARU FORESTER 2007 р.в. (у користуванні)

Суддівська кар’єра:

2008 – т.ч. – суддя Дніпровського районного суду міста Києва (з 2013 року обрана безстроково).

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

  1. Катющенко Віталій Петрович (брат судді) – з 2010 року працює суддею Окружного адміністративного суду міста Києва.
  2. Лященко Раїса Петрівна (двоюрідна сестра) – з 2010 року є головою Мазівської сільської ради Переяслав-Хмельницького району Київської області.
  3. Дем’яненко Микола Володимирович (колишній чоловік) – з 2008 року працює адвокатом.
  4. Дем’яненко Владислав Владиславович (племінник колишнього чоловіка) – протягом 2012-2015 років був секретарем судових засідань у Дніпровському районному суді міста Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Ухвалення сумнівних рішень

    У результатах аналізу рішень щодо активістів Автомайдану, що був проведений "Українським центром суспільних даних" зазначається, що суддя Катющенко В. П. ухвалила  рішення, яким позбавила права керування всіма видами автомобільних транспортних засобів учасника Революції Гідності.

Розгляд резонансних справ

На сайті Радіо Свобода міститься інформація про те, що суддя Катющенко розглядає справу екс-депутата Верховної Ради АРК Василя Ганиша, який перебуває під слідством і утримується в Києві вже майже два роки. Нагадаємо, що Василя Ганиша затримали в ніч з 27 на 28 квітня 2015 року. Це сталося, коли екс-депутат на автомобілі виїжджав з Криму на материкову Україну через пропускний пункт "Каланчак". Його затримали прикордонники, оскільки прізвище Ганиша перебувало в списку з 76 депутатів Верховної Ради АРК, яких розшукують за підозрою в державній зраді.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу