Григорович Павло Олександрович

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
43872 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 32191 грн
Заробітна плата отримана за сумісництвом: 4416 грн + 7265 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
74.5 кв.м
74.5 кв.м (100% житлового будинку у користуванні)

Суддівська кар’єра:

2009 – т.ч. – суддя Окружного адміністративного суду м. Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Непрозорість статків

    У декларації за 2014 рік суддя не вказав про наявність у нього на праві власності земельної ділянки площею 1378 кв.м, право власності на яку виникло у нього 2004 року, що випливає з даних декларації за 2015 рік.  Також у деклараціях за 2013 та 2014 роки суддя вказував, що на праві власності йому належать земельні ділянки площею 120 кв.м. кожна. Як виявилось у декларації за 2015 рік, площа цих ділянок по 1200 кв.м. Також у декларації за 2014 рік не відображені 25% квартири, що належать матері судді на праві власності з 2009 року.

    Також цікаво, що у 2015 році батько-пенсіонер судді набув у власність Lexus 2004 року випуску вартістю 149 тис грн.

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Журналісти проекту "Наші гроші" зазначають, що суддя Григорович був у складі колегії суддів, якою було відмовлено у скасуванні рішення конкурсних торгів, по яких у лютому 2015 закуповувалися тактичні рюкзаки для потреб підрозділів МВС в АТО у компанії, яка, за даними журналістського розслідування, наближена до міністра внутрішніх справ Авакова. Також суд не визнав протиправними дії посадових осіб МВС під час закупівлі вказаних рюкзаків.

    Як повідомляє видання "Українська правда" у лютому з’явилося відео з прихованої камери, на якому особа, схожа на сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова, імовірно, домовлялася з екс-заступником керівника МВС Сергієм Чеботарем про поставку рюкзаків для підрозділів міністерства. За інформацією видання, Національним антикорупційним бюро України відносно зазначених відомостей здійснюється досудове розслідування.  

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу