Голуб Оксана Анатоліївна

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
237803 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 237803 грн
Сім'ї
135194 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 135194 грн (чоловік)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
0.19 кв.м
0.19 кв.м (0.25% житлового будинку у користуванні загальною площею 75 кв.м)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий TOYOTA HIGHLANDER 2013 р.в. (у власності)

Суддівська кар’єра:

2013 – суддя Шевченківського районного суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларації родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

  1. Голуб Євген Валентинович (чоловік) – з 2007 року по теперішній час обіймає посаду прокурора Київської місцевої прокуратури №3.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

Інформацію щодо порушення суддею критеріїв доброчесності у відкритих джерелах не знайдено

Повідомити про суддю

Розгляд резонансних справ

Як вбачається з ухвали Шевченківського районного суду м. Києва, суддя Голуб входить до складу колегії суддів у справі за обвинуваченням в державній зраді полковника ЗСУ Івана Без'язикова.

За інформацією "Громадське", Іван Без'язиков, офіцер Збройних сил України, потрапив у полон в серпні 2014 року. 5 липня 2016 року Без'язиков був визволений з полону бойовиків "ДНР". 12 грудня 2016 року полковника ЗСУ Без'язикова затримали за підозрою у співпраці з "ДНР".  В СБУ заявили, що полковник Без’язиков надавав "ДНР" дані про позиції українських військових.

Інша інформація:

За даними офіційного веб-сайту ВРП, Вища рада правосуддя під час засідання 30 березня 2017 року розглядала повідомлення судді Шевченківського районного суду міста Києва Голуб Оксани Анатоліївни про втручання у діяльність судді при здійсненні правосуддя. Як зазначає суддя Голуб, після судового засідання у справі про продовження тримання під вартою підозрюваного приблизно 30 невідомих осіб перешкоджали судді та секретареві судового засідання залишити судову залу.


ЗМІ про суддю

Суддя Шевченківського райсуду Києва Оксана Голуб: головна проблема – тривалість судової реформи

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу