Бурлака Олександр Васильович

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
205502 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 194179 грн
Заробітна плата, отримана за сумісництвом: 11323 грн
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
41.4 кв.м
41.4 кв.м (100% квартири у власності)
Транспортні засоби
Суддi
1
Автомобіль легковий BMW 520D 2011 р.в. (у користуванні)

Суддівська кар’єра:

бер. 2011 – жовт. 2011 – суддя Кіровського районного суду м. Кіровограда;

жовт. 2011 – т.ч. – переведений на посаду судді Солом’янського районного суду м. Києва.

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

  1. Бурлака Василь Васильович (батько судді) – з 2010 року депутат Білоцерківської районної ради Київської області.
  2. Бурлака Ольга Андріївна (мати судді) – з 2010 року сільський голова Потіївської сільської ради в Білоцерківському районі Київської області.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Непрозорість статків

    У декларації за 2014 рік відсутні відомості про наявність у судді чи його родини права власності чи права користування на нерухоме майно, у якому можна постійно проживати.

    Законодавство зобов’язує декларувати об’єкти нерухомості, що належать судді та членам його сім’ї на праві приватної власності або знаходяться у них в оренді чи на іншому праві користування. Таким чином, суддя мав би задекларувати житло, у якому він проживає (користується) на будь-яких підставах.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу