Бондаренко Галина Вікторівна

Декларації
Данi за 2016 рiк
Річний дохід
Суддi
80122 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 80122 грн
Сім'ї
103404 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 60498 грн (чоловік)
Подарунок у негрошовій формі: 42906 грн (син)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Сім'ї
36.8 кв.м
36.8 кв.м (100% житлового будинку у власності у сина)

Суддівська кар’єра:

2010 – т.ч. – суддя Голосіївського районного суду м. Києва.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

  • Ухвалення сумнівних рішень

    Суддя Бондаренко була у складі колегії суддів, яка винесла вирок, яким засудила Дмитра та Сергія Павличенків до довічного ув’язнення і 13 років в’язниці відповідно за обвинуваченням у вбивстві судді Шевченківського районного суду міста Києва Сергія Зубкова. Слід вказати, що цей вирок викликає деякі сумніви. Зокрема, як повідомляє видання «Українська правда», свідки, допитані у ході судового розгляду цієї справи, зазначали, що не впізнають в підсудних вбивць та сумніваються в тому, що слідчі правильно зафіксували їхні слова у відповідних протоколах. Інші докази щодо підтвердження вини Павличенків також є сумнівними.

  • Неетична поведінка

    Як зазначає ТСН, суддя Бондаренко виклала у мережу Інтернет фотографії застілля з алкогольними напоями прямо у залі судових засідань.

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу