Антонюк Марина Станіславівна

Статус

Суддя суду з 21.12.2009

Декларації
Данi за 2016 рiк
Кошти
Суддi
3000 USD
20000 UAH
Сім'ї
2000 USD
Річний дохід
Суддi
187120 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 187120 грн
Сім'ї
38455 грн
Заробітна плата, отримана за основним місцем роботи: 38455 грн (чоловік)
Розрахунок площі є лише математичним розрахунком за даними декларації та не відображає змісту речових прав на нерухоме майно. Розрахунок є сумою площі нерухомості, яка належить згідно з декларацією судді та членам його сім’ї на праві власності (у тому числі, часткової) або праві користування. Під час розрахунку використовувалася площа нерухомості пропорційно до частки, яка належить судді або членам його сім’ї. У випадку перебування нерухомості у спільній власності без визначення часток площа визначалася як результат ділення загальної площі на кількість осіб - власників відповідної нерухомості. У випадку одночасної наявності права власності на нерухомість у судді (члена його родини) та права користування члена його сім’ї (судді), площа зараховувалася лише особі, яка має право власності на відповідну нерухомість. У випадку наявності права користування у судді та членів його родини одночасно, площа відповідної нерухомості зараховувалася лише судді.​
Будівлі ?
Суддi
39.98 кв.м
26.53 кв.м (33.33% квартири у власності загальною площею 79.6 кв.м)
13.45 кв.м (50% гаражу у власності загальною площею 26.9 кв.м)
Сім'ї
46.72 кв.м
46.72 кв.м (100% квартири у власності чоловіка)
Транспортні засоби
Сім'ї
2
Автомобіль легковий Ford Fusion 2010 р.в. (у власності чоловіка)
Автомобіль легковий MITSUBISHI Outlander 2012 р.в. (у власності чоловіка)

Суддівська кар’єра:

2009 – т.ч. – суддя Шевченківського районного суду м. Києва.

Зв’язки:

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки:

 1. Білоконний Олександр Вікторович (чоловік судді) – з 2010 по 2014 рік працював заступником начальника управління Шевченківського РУ ГУ МВС України в м. Києві. З 2014 по 2015 рік – начальник відділу державної служби охорони та начальник відділу інспекторів міліції ГУМВС України в Київській області. З 2015 по 2016 рік – заступник начальника управління превентивної діяльності ГУНП в Київській області.
 2. Ніжанківська Вікторія Валерівна (племінниця чоловіка судді) – з 2009 року працює слідчим в Шевченківському УП ГУ НП в м. Києві.

Офіційні документи щодо судді:

Декларація родинних зв’язків судді за 2012-2016 роки

Декларація доброчесності

 • Ухвалення сумнівних рішень

  1) Як повідомляє видання "Українська правда", суддя Антонюк під час Революції Гідності приймала рішення про позбавлення водійських прав учасника автопробігу до Межигір’я у грудні 2013 року. При цьому слід зазначити, що вказане рішення не знайдено в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

   

  2) За інформацією видання "Дзеркало тижня", 10 січня 2014 року колегія суддів на чолі з суддею Антонюк своїм рішенням відмовилися звільнити від відповідальності учасника масових акцій протесту Володимира Кадуру та застосувати щодо нього Закон України "Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань".

  Як зазначає видання "Дзеркало тижня", Кадуру звинувачували у тому, що він керував захопленим бульдозером під час штурму адміністрації президента 1 грудня в Києві.

Резонасні справи

За інформацією, розміщеною на сайті espreso.tv з посиланням на видання Думская.net, суддя Антонюк своїм рішенням затвердила угоду про визнання винуватості одного із лідерів проросійського руху Одеси, голови організації "Народна альтернатива" Антона Давидченка. Він визнаний винним у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України та засуджений до п'яти років позбавлення волі, однак за умовами угоди від покарання його звільнили з умовним терміном на три роки.

Як повідомляє ТСН, в ефірі російського телеканалу Антон Давидченко заявив, що йому вдалося  втекти  з України завдяки корумпованості українських судів.


ЗМІ про суддю

Суддю, який судив євромайданівців хочуть призначити безстроково

Завантажити профайл Методологія підготовки матеріалу