Господарський суд міста Києва

  • Сайт

    http://court.gov.ua/sud5011/

  • Адреса

    01030, м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 44-в

  • Телефон

    (044) 284-18-98

  • Пошта

    inbox@ki.arbitr.gov.ua

  • Розклад роботи

    Пн-Чт з 09:00 до 18:00 Пт з 09:00 до 16:45 Перерва з 13:00 до 13:45 Примітка УВАГА! ТИМЧАСОВИЙ ГРАФІК!З 04.01.2016 прийом документів канцелярією суду буде здійснюватися з 09:00 до 16:00 (з 13:00 до 13:45 – обідня перерва).

Суддi

Iм’я Посада
1. Андреїшина Ірина Олександрівна
2. Балац Сергій Валерійович
3. Баранов Дмитро Олександрович
4. Блажівська Оксана Євгенівна
5. Бойко Роман Володимирович Суддя-спікер
6. Бондаренко Ганна Павлівна
7. Бондарчук Віта Вікторівна
8. Борисенко Ірина Іванівна
9. Босий Вадим Петрович
10. Васильченко Тетяна Вікторівна
11. Ващенко Тетяна Миколаївна
12. Головатюк Любомир Дмитрович
13. Головіна Катерина Ільдарівна
14. Грєхова Оксана Анатоліївна
15. Гулевець Ольга Віталіївна
16. Гумега Оксана Валеріївна
17. Демидов Владислав Олександрович
18. Джарти Вікторія Василівна
19. Дупляк Олеся Михайлівна
20. Зеленіна Наталія Іванівна
21. Іванченкова Ольга Миколаївна
22. Івченко Анатолій Миколайович
23. Капцова Тетяна Петрівна
24. Карабань Яна Анатоліївна
25. Картавцева Юлія Валеріївна
26. Кирилюк Тетяна Юріївна
27. Князьков Валерій Володимирович Голова суду
28. Ковтун Сергій Анатолійович
29. Комарова Олена Сергіївна
30. Котков Олександр Васильович
31. Курдельчук Ігор Данилович
32. Лиськов Максим Олександрович
33. Літвінова Марина Євгенівна
34. Ломака Вікторія Сергіївна
35. Любченко Марія Олександрівна
36. Мандичев Денис Вадимович
37. Мандриченко Олександр Володимирович
38. Маринченко Ярослав Вікторович
39. Марченко Оксана Володимирівна
40. Мельник Василь Іванович
41. Морозов Сергій Миколайович
42. Мудрий Сергій Миколайович
43. Нечай Олександр Володимирович
44. Омельченко Леонід Володимирович
45. Отрош Інна Михайлівна
46. Павленко Євген Валерійович
47. Паламар Петро Іванович Заступник Голови суду
48. Пасько Микола Васильович
49. Підченко Юрій Олексійович
50. Пінчук Валерій Іванович
51. Плотницька Наталя Борисівна
52. Полякова Крістіна Вікторовна
53. Привалов Артем Ігорович
54. Пригунова Алла Борисівна
55. Пукшин Людмила Гелярівна
56. Селівон Артем Миколайович
57. Сівакова Вікторія Вікторівна
58. Смирнова Юлія Миколаївна
59. Спичак Олексій Миколайович
60. Стасюк Сергій Васильович Заступник Голови суду
61. Сташків Ростислав Богданович
62. Трофименко Тамара Юріївна
63. Турчин Сергій Олександрович
64. Удалова Олена Геннадіївна
65. Усатенко Інга Вікторівна
66. Цюкало Юрій Вікторович
67. Чеберяк Павло Петрович
68. Чебикіна Світлана Олександрівна
69. Чинчин Олена Вікторівна
70. Шкурдова Людмила Миколаївна
71. Щербаков Сергій Олександрович
72. Ягічева Наталія Іванівна
73. Якименко Микола Миколайович
74. Яковенко Анна Валеріївна
75. Ярмак Ольга Михайлівна