Стрижевська Анжела Анатоліївна

Результати анонімного письмового тестування - 54 бали

Результати практичного завдання - 90 балів

Загальний результат іспиту -  144 балів

Кандидат на посаду судді касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду 

З липня 2016 працює заступником Генерального прокурора. За сумісництвом працює на юридичному ф-ті КНУ ім. Тараса Шевченка.

У 2002 році була призначена на посаду судді Печерського районного суду м. Києва. У 2006 була переведена до Апеляційного суду м. Києва. У зв’язку із закінченням строку, на який її було призначено, у 2010 році Анжелу Анатоліївну було звільнено указом Віктора Януковича. З 2011 по 2016 рікбула науковим консультантом у ВСУ.

Участь у резонансних справах

Згідно з інформацією “Українська правда”, А. Стрижевська на посаді судді виносила  ухвалу про продовження тримання під вартою Бориса Колесникова.

Портал “Цензор.нет” також нагадує, що у 2006 році проти Стрижевської було відкрито кримінальну справу за підозрою у фальсифікації судового рішення про закриття кримінальної справи проти працівників СБУ, які нібито знищили матеріали оперативно-розшукової справи про діяльність російського бізнесмена Семена Могилевича.

Зв’язки

 Була помічником депутата Омельченка Г.О. (Виборчий блок Юлії Тимошенко). Заінформацією веб-сайту “Цензор.нет” у 2006  А. Стрижевська була рекомендована на посаду судді КСУ від БЮТ.

Статки

Згідно з декларацією про доходи за 2015 рік отримала позику у розмірі 2 млн. грн від гр. Сагач М.І.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу