Сахно Роман Іванович

Результати анонімного письмового тестування -  79,5 балів

Результати практичного завдання - 69 балів

Загальний результат іспиту - 148,5 балів

Кандидат на посаду судді касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду 

Працює суддею з 2002 року, а на посаді судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ з 2010 року.

Сумнівні рішення

Рішенням Вищої ради юстиції від 30 червня 2016 року встановлено, що суддя Сахно Р.І. у складі колегії суддів здійснював розгляд у касаційній інстанції кримінальної справи за обвинуваченням Тимошенко Ю.В. з приводу незаконних дій при підписанні газових угод. У касаційній інстанції підтвердили законність вироку Печерського районного суду міста Києва, яким Тимошенко Ю.В. було засуджено до позбавлення волі строком на 7 років.

Статки

Відповідно до декларації за 2014 та 2015 роки у власності судді знаходиться земельна ділянка площею 0,015 га та на праві користування – квартира 108 кв. м. Проте, за інформацією видання «Українська правда» Сахно Р.І. користується елітними приміщеннями будинку відпочинку Конча-Заспа, про що в деклараціях не зазначив.

Неетична поведінка

Як зазначають журналісти ТСН, Сахно Р.І. не сплачує аліменти на утримання своєї неповнолітньої дитини, в зв’язку з чим колишня дружина, Сахно Людмила Степанівна, подала відповідний позов до суду.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу