Омельченко Ірина Іванівна

Результати анонімного письмового тестування -  65,25 балів

Результати практичного завдання - 62,5 балів

Загальний результат іспиту -  127,75 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді судді Кобеляцького районного суду Полтавської області з 2004 року.

Статки

В електронній декларації 2015 року суддя не вказала жодного житлового приміщення. Також, згідно з цією декларацією, задекларованим автомобілем Омельченко І.І. користується, з 2012 року. Однак, в декларації 2014 року ця інформація відсутня, як і інформація про один транспортний засіб (мотоцикл Ява 350 1983 року випуску), що, відповідно до декларації 2015 року, належить чоловіку судді на праві власності ще з 1994 року.

Сумнівні рішення

Суддя розглядала справу двох юнаків (О.Орлова та М.Чуба), яких звинувачували у розбійному нападі (справа розглядалась повторно). Як вказує Людмила Кучеренко на порталі “Новини Полтавщини”, хлопці випадково побачили побитого громадянина О.Бурлака і викликали швидку. Міліціонери, що також прибули на місце події вирішили, що винними у нападі на Бурлака О. є О.Орлов та М.Чуб. Затримавши на цій підставі хлопців, їх також звинуватили у підпалах та викраденні автомагнітоли. Незважаючи на те, що згодом, за словами Л. Кучеренко, прокуратура зняла з них обвинувачення у підпалах та викраденні автомагнітоли, суддя Омельченко І.І. засудила обох за розбійний напад на О.Бурлака до трьох років ув’язнення. Втім, вже у вересні 2012 року вирок судді було скасовано судом апеляційної інстанції.

Резонансні справи

Як повідомляє портал “Програма плюс”, суддя Омельченко І.І. входила до колегії суддів, які розглядають справу чотирьох обвинувачуваних у двох резонансних вбивствах: мера Кременчука Олега Бабаєва та судді Автозаводського райсуду міста Олександра Лободенка.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу