Наставний Вячеслав Володимирович

Результати анонімного письмового тестування -  71,25 балів

Результати практичного завдання - 108 балів

Загальний результат іспиту - 179,25 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з 2011 року.

Сумнівні рішення

Відповідно до даних реєстру судових рішень у 2014 році суддя Наставний В.В. був у складі колегії суддів, яка прийняла рішення про залишення без змін вироку Дмитру та Сергію Павличенкам до довічного ув’язнення і 13 років в’язниці відповідно за обвинуваченням у вбивстві судді Шевченківського районного суду міста Києва Сергія Зубкова. Слід вказати, що цей вирок викликає деякі сумніви. Зокрема, як повідомляє видання «Українська правда», свідки, допитані у ході судового розгляду цієї справи, зазначали, що не впізнають в підсудних вбивць та сумніваються в тому, що слідчі правильно зафіксували їхні слова у відповідних протоколах. Інші докази щодо підтвердження вини Павличенків також є сумнівними.

Відповідно до реєстру судових рішень та інформації з веб-сайту «РБК-Україна» у 2013 році суддя Наставний В.В. був у складі колегії суддів, яка розглядала у касаційній інстанції кримінальної справи за обвинуваченням Луценка Ю.В. щодо нібито незаконного святкування Дня міліції у палаці «Україна». У касаційній інстанції було підтверджено законність вироку Печерського районного суду міста Києва, яким Луценка Ю.В. було засуджено до позбавлення волі строком на 4 роки. Як вбачається із заяви верховного представника верховного представника ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки, віце-президента Європейської комісії Кетрін Ештон і єврокомісара з питань розширення та європейської політики сусідства Штефана Фюле, вирок Луценку та судовий процес у цілому було розцінено європейськими інституціями як такий, що не відповідає міжнародним стандартам щодо справедливого, прозорого і незалежного судового процесу.

Статки

Відповідно до декларації за 2015 рік у власності судді та членів його сім’ї не має у власності житла (квартира площею 94,7 кв. м перебуває на праві користування). Також у сім’ї судді наявні 88 000,00 дол. США готівкою.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу