Львов Богдан Юрійович

Результати анонімного письмового тестування -  78 балів

Результати практичного завдання - 101 балів

Загальний результат іспиту - 179 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Працює на посаді судді Вищого господарського суду України з 2004 року.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Причетність до корупції

Згідно з розслідуванням “Слідство. Інфо” суддя може бути причетним до корупційного скандалу за участю члена ВРЮ Павла Гречківського. Як повідомляють журналісти, Павло Гречківський обіцяв громадянину Олегу Шкляру вирішити питання про забезпечення ухвалення “потрібного” рішення суддями апеляційної та касаційної інстанцій через Голову ВГСУ – Богдана Львова. У якості винагороди за таку “допомогу” з громадянина Шкляра, за його словами, вимагали 500 тисяч доларів, з яких 200 тисяч доларів мали були призначені “за позитивне рішення Вищого господарського суду України”. З особистих джерел журналісти дізнались про те, що напередодні скандалу Павло Гречківський зустрічався з Богданом Львовом у робочому кабінеті судді.

За інформацією інтернет-видання «Стоп Откат» Богдан Львов нібито брав участь у шахрайських схемах, які «дозволяють» фірмам не повертати кредити.

Зв’язки

Відповідно до декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки дружина – Львова Інна Олексіївна, має статус адвоката, але адвокатською діяльністю не займається.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу