Катеринчук Лілія Йосипівна

Результати анонімного письмового тестування -  80,25 балів

Результати практичного завдання - 91,5 балів

Загальний результат іспиту - 158,25 балів

Кандидат на посаду судді Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду

Працює суддею з 2000 року, а на посаді судді Вищого господарського суду України з 2005 року.

Сумнівні рішення

Відповідно до реєстру судових рішень суддя Катеринчук Л.Й. була у складі колегії суддів, які у 2013 році відмовили задовольнити касаційну скаргу прокурора міста Алушти про визнання недійсним рішення Маломаяцької сільської ради щодо передачі земельної ділянки, яка належала ДП «Таврида». За інформацією з веб-сайту «Наші гроші» у такий спосіб було легалізовано передачу земельної ділянки площею 25 га, яка належала державному підприємству, у приватну власність, у тому числі, і садівничому кооперативу «Лазурний», серед власників якого був колишній голова Маломаяцької сільської ради.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки один двоюрідний брат судді, Фрич Віталій Іванович, до 2015 року працював прокурором у ГПУ, а інший двоюрідний брат, Фрич Роман Іванович, до 2013 року був приватним нотаріусом Івано-Франківського нотаріального округу.

Додатково

У 2005 році кар’єра суддя Катеринчук дуже стрімко пішла вгору: лише у травні 2005 року її було обрано суддею безстроково на посаду судді місцевого господарського суду Івано-Франківської області, а вже у листопаді того ж року Катеринчук Л.Й. була обрана суддею Вищого господарського суду України.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу