Франтовська Тетяна Іванівна

Результати анонімного письмового тестування -  69,75 балів

Результати практичного завдання - 89 балів

Загальний результат іспиту -  158,75 балів

Кандидат на посаду судді касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду 

Працює суддею з 1996 року, а на посаді судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ з 2011 року.

Статки

У декларації за 2015 рік вказано про наявність на праві власності квартири загальною площею 82,40 кв. м. При цьому вартість такого майна на дату набуття (2015 рік) вказана у розмірі 15 грн.

Зв’язки

Відповідно до декларації родинних зв’язків за 2011 – 2015 роки чоловік судді (Франтовський М.М.) працював прокурором Житомирської області з 2007 по 2011 рік, а також прокурором Донецької області березня 2014 року по лютий 2015 року. Донька судді (Франтовська Ю.О.) зробила кар’єру з помічника прокурора Печерського району м. Києва до прокурора відділу розгляду депутатських звернень і запитів управління організації прийому громадян та розгляду звернень Генеральної прокуратури України. Зять (Ходаківський М.П.), пропрацювавши у Генеральній прокуратурі України у період з 2010 по 2013 рік, став суддею Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська, де працює на сьогоднішній день. Син чоловіка (Франтовський Є.М.) працює начальником відділу у прокуратурі м. Києва з 2015 року, невістка чоловіка (Франтовська О.Є.) – прокурором відділу розгляду звернень громадян управління організації прийому громадян та розгляду звернень Генеральної прокуратури України.

Згідно із відомостями з веб-сайту «Політрада» чоловіка судді, Миколу Франтовського, називають «лісовим королем Житомирщини» та пов’язують його ім’я із покриванням великих нелегальних заготівельників лісу. Крім цього, згідно із інформацією із веб-сайту ТСН у січні 2015 року прокурор Франтовський М.М. отримав статус учасника бойових дій. Примітно, що Міжвідомча комісія надання статусу учасника бойових дій в зоні АТО не змогла з першого разу проголосувати «за» надання цього статусу Франтовському через брак голосів.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу