Черпак Юрій Кононович

Результати анонімного письмового тестування -  81,75 бал

Результати практичного завдання - 81,5 бал

Загальний результат іспиту - 163,25 бали

Кандидат на посаду судді Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду

Працював народним суддею з 1989 по 1994 рік, у подальшому почав знову працювати суддею з 2003 року. На посаді судді Вищого адміністративного суду України з 2010 року.

 Сумнівні рішення

Як вбачається із реєстру судових рішень суддя Черпак Ю.К. був у складі колегії суддів,  яка визнала незаконним та скасувала рішення Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про відсторонення  судді Печерського районного суду м. Києва Кицюка Віктора Петровича, підозрюваного ГПУ в ухваленні завідомо неправосудного рішення (а саме, рішення у справах про адміністративні правопорушення відносно активістів Автомайдану).

Як вбачається із реєстру судових рішень та інформації з веб-сайту видання «Тиждень» 28 березня 2012 року був у складі колегії суддів ВАСУ, які ухвалювали рішення про закриття провадження у справі за позовом голови Рівненської обласної організації Української народної партії Світлани Ніколіної до президента України Віктора Януковича про визнання незаконним його указу від 30 грудня 2011 року, яким він скасував святкування Дня свободи 22 листопада та Дня Соборності 22 січня.

Суддя Черпак Ю.К. був у колегії суддів, які прийняли рішення про позбавлення депутатського мандата депутата Власенка С.В. у 2013 році через те, що останній був учасником сторони захисту Тимошенко Ю.В. у кримінальній справі з приводу незаконних діях при підписанні газових угод.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу