Бережний Сергій Дмитрович

Результати анонімного письмового тестування -  75,75 балів

Результати практичного завдання - 74 бали

Загальний результат іспиту - 149,75 балів

Кандидат на посаду судді касаційного кримінального суду в складі Верховного Суду

Працює суддею з 1993 року, а на посаді судді Апеляційного суду Хмельницької області з 2014 року. ДоцентХмельницького університету управління та права.

У 2013 році Указом Президента був переведений з апеляційного суду Хмельницької області до апеляційного суду Миколаївської області. У 2014 указом Президента його повернули на стару посаду до Хмельницької області.

У 2009 році захистив дисертацію на здобуття ступеня кандидата юридичних наук.

Статки

Електронна декларація за 2015 рік.

Зв’язки

Згідно з декларацією родинних зв’язків судді за 2011-2015 роки син судді Бережний Костянтин Сергійович працює консультантом у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ, а другий – Бережний Денис Сергійович працює помічником адвоката. Невістка судді також працює у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ спеціалістом.

Дружина судді – Бережна Лілія Павлівна працює приватним нотаріусом у Хмельницькому міському нотаріальному окрузі. Адвокатською діяльністю у родині судді займаються його двоюрідні сестри, а сестра дружини судді працює мировим суддею Судового відділу №8 Нижнєкамського судового району Республіки Татарстан.

Завантажити довідку Методологія підготовки матеріалу